В Україні планують посилювати захист інтелектуальної власності

Новини

В Україні планують посилювати захист інтелектуальної власності

05.12.2013

Мінекономрозвитку посилить роботу щодо захисту прав на інтелектуальну власність в Україні. Про це заявив в ході зустрічі з Послом США в Україні Джеффрі Р. Пайеттом Міністр економічного розвитку і торгівлі України Ігор Прасолов.

 

«Президент Віктор Янукович передав управління Держслужбою інтелектуальної власності Міністерства економічного розвитку і торгівлі. Зараз йде організаційний процес і, так сказати, передача справ. Ми будемо робити радикальні перетворення, для цього є кілька причин і найважливіша з них: ми хочемо, щоб права на українську інтелектуальну власність теж були ефективно і надійно захищені. Це - найважливіший внутрішній мотив, чому ми хочемо провести тут швидкі і радикальні зміни», - зазначив Міністр.

 

Посол США відзначив певні позитивні зрушення у цій сфері та висловив сподівання, що зміни, які відбуваються, тільки підсилять ефект.

 

«Наша мета - це плідну співпрацю з вами для того, щоб у визначені терміни можна було досягти прогресу. Наша мета - співпрацювати з Україною, як з партнером в цих питаннях. У нас вселяє надію те, що ми бачимо. Особливо те, що ви зараз приймаєте остаточне рішення з цих питань», - сказав Джеффрі Р. Пайетт.

 

Також на зустрічі Міністр і Посол обговорили подальший розвиток і активізацію взаємовигідного співробітництва між двома країнами.

 

Ігор Прасолов повідомив, що в Україні продовжується реалізація низки реформ, спрямованих, серед іншого, і на подальший економічний розвиток.

 

«Українським Урядом реалізується Програма Президента з відновлення економічного зростання й модернізації економіки країни, яка охоплює широкий спектр стратегічних перетворень. Серед основних напрямів - створення базових передумов економічного росту, формування режиму максимального сприяння бізнесу через зменшення втручання держави в економіку, зниження адміністративних бар'єрів для його розвитку, модернізації податкової системи й поглиблення міжнародної економічної інтеграції України; модернізація інфраструктури та базових секторів економіки», - сказав Ігор Прасолов.

 

Міністр також зазначив, що лібералізація доступу вітчизняного експорту на американський ринок залишається одним з ключових питань у сфері торговельно-економічного співробітництва з США.

 

Міністр акцентував, що Україна зацікавлена у підтримці з боку СШАевроинтеграционных прагнень нашої країни, а також її співпраці з Міжнародним валютним фондом і групою Світового банку.

 

Джерело: http://pravotoday.in.ua/