Новини

ВСУ остаточно визначив вартість закордонного паспорту – 170 грн.

24.12.2013
Верховний суд України остаточно визначив, що виготовлення закордонного паспорту має коштувати 170 гривень. Як повідомляє "Демократичний альянс", відповідним рішенням суд останньої інстанції в Україні підтвердив правоту руху "Стоп свавіллю в паспортних столах".  

Львівська обласна рада повернула собі делеговані повноваження

17.12.2013
Учора, 17 грудня, Львівська облрада повернула собі повноваження, делеговані обласній держадміністрації, а також відмовила їй в оренді приміщень з початку 2014 року. Глава ОДА Олег Сало має намір оскаржити таке рішення в суді, однак, на думку експертів, в діях депутатів немає нічого протизаконного. Про це повідомляє КоммерсантЪ-Украина.  

Уряд вирішив призупинити процес підготовки до укладання угоди про асоціацію з ЄС

21.11.2013
Таке розпорядження Кабміну оприлюднено 21.11.2013р.

В Україні планують посилювати захист інтелектуальної власності

20.11.2013
Мінекономрозвитку посилить роботу щодо захисту прав на інтелектуальну власність в Україні. Про це заявив в ході зустрічі з Послом США в Україні Джеффрі Р. Пайеттом Міністр економічного розвитку і торгівлі України Ігор Прасолов.  

Верховна Рада скасувала обмеження для виїзду за кордон юнакам призовного віку

08.11.2013
Відповідний закон № 28 57 про внесення змін до ст. 6 Закону «Про порядок виїзду з України і в'їзду в Україну громадян України» був схвалений у вівторок на засіданні Верховної Ради.   Зокрема, із Закону виключено положення про обмеження виїзду за кордон громадян України, які підлягають призову на строкову військову службу - до вирішення питання про відстрочку від призову».